2022 Participants*

Online Registration Open October 1, 2021. $85 Entry Fee

Registration onsite during Captains Meeting will increase to $100.

2020 Participants

1. Dana Thrower- Smyrna, GA (2019, 2018 Lady Angler, 2017 3rd Place)

2. Steve Bond- Jacksonville, FL (2018 5th Place )

3. Dustin Grigg- Jacksonville, FL

4. Tim Stouder- Ponte Vedra, FL

5. Wesley Nowlen- MacClenny, FL

6. John Canterella, Fleming Island, FL

7. Richard Brooks- Jacksonville, FL

8. Rich Altman- Jacksonville, FL (2015 5th Place )

9. Richard Collins- Easley, SC

10. Matt Embree- Jacksonville, FL (2019, 2018, 2016 2nd Place , 2015 3rd Place )

11. Matt Crews- Jacksonville, FL

12. Mike Kachman- Pawleys Island, SC

13. Karen Weldon- Jacksonville, FL

14. Jennifer Odle- Jacksonville, FL

15. Nick Odle- Jacksonville, FL (2020 5th Place, 2019 Winner, 2017 4th Place )

16. Johnny Wigfall- Pawleys Island, SC

17. Robb Altman- Jacksonville, FL

18. Christopher Lafleur- Green Cove Springs, FL

19. Brian Glaze- Daytona Beach, FL

20. Dustin Murray- St.Augustine, FL

21. John Dufrene- Baldwin, FL

22. George Harms- Jacksonville, FL

23. Tyler Rusomaroff- Jacksonville, FL

24. Matthew Arnold- MacClenny, FL

25. Donnie Leeper- Ponte Vedra, FL (2016 4th Place )

26. Russ Underberg- Jacksonville, FL

27. Evan Smith- Kingsland, GA

28. Kyle Lopez- Jacksonville, FL

29. Anthony Baur- St. Augustine, FL

30. Jennifer Garner- Jacksonville, FL

31. Harold Thomas- Jacksonville, FL

32. Foster Stringer- Jacksonville, FL

33. Shawn Stalcup- Jacksonville, FL

34. James Gavigan- St. Augustine, FL

35. David Hernandez- St. Augustine, FL

36. Juan Londono- Atlantic Beach, FL

37. Sandy Stark- Jacksonville, FL (2020 2nd Place, 2018 4th Place)

38. Bryan Kayl- Crescent City, FL

39. Dorothy McMonigle- St. Augustine, FL

40. Alan Frey- Palm Coast, FL

41. Shawn Beltz- Jacksonville, FL

42. Derek Bentley- Jacksonville, FL

43.

44.

45. Travis Goodale- Jacksonville, FL (2019 3rd Place )

46. Travis Hicks- Callahan, FL

47. Arnold Aton- Jacksonville, FL

48. Monico Farinas- Jacksonville, FL

49. Michael Fitzwater- Jacksonville, FL

50. Curtiss Miller- Jacksonville, FL

51. Romeo Gutierrez- Jacksonville, FL

52. Brian Leonard- Jacksonville, FL

53. Chris Starling- Jacksonville, FL

54. Ron Lendvay- Jacksonville, FL (2020 Winner)

55. Troy Rhodes- Jacksonville, FL

56. Mark Peterson- Sanford, FL

57. Julie Garber- Sanford, FL

58.

59. Will Niemann- St. Augustine, FL

60. Kevin Elwood- Deltona, FL

61. Mike Eady- Conway, SC (2016 3rd Place )

62. Stephen Trainor- Conway, SC (2017 2nd Place )

63. Stephanie Fernandez- Homestead, FL (2020 Lady Angler)

64. Jacob Stephens- Jacksonville, FL

65. James Lassack- Jacksonville, FL

66. Matthew Rivera- Homestead, FL

67. Eric Rivera- Cutler Bay, FL

68. Blake Beltz- St. Augustine, FL

69. Tyler Carolino- Fernandina Beach, FL

70. Brett Corn- Keystone Heights, FL

71.

72. David Naumann- Riviera Beach, FL

73. Kristin Niemann- St. Augustine, FL

74. Jason Connolly- Palm Coast, FL

75. David Jaskiewicz- Wando, SC

76. Chris Altman- Callahan, FL

77. Jim Miller- Jacksonville, FL

78. Tyler Brennan- Jacksonville, FL

79. Tom Brennan- Port St. Lucie, FL

80. Spencer Fox- Fernandina Beach, FL (2018 Winner)

81. Chris Bair- Jacksonville, FL

82. Robert Culp- Titusville, FL

83. Brian Willard- Hinesville, GA

84. Patricia Dominguez- St. Augustine, FL

85. Alex Swanson- St. Augustine, FL (2020 3rd Place)

86. Scott Hall- Keystone Heights, FL

87. Craig Van Brocklin- Jacksonville Beach, FL (2016 5th Place)

88. Timothy Thurman- Callahan, FL

89. Jeff Altman- Jacksonville, FL (2016 Winner, 2015 4th Place)

90. Fabio Andrade- Myrtle Beach, SC (2020 4th Place)

  

20190330_185401.jpg